Vakantie bij Nederlanders in Frankrijk

luxe genieten in de bourgogne

Een vakantie in Frankrijk bij Nederlanders is dé manier om te genieten van het goede Franse leven, met het gemak en de gastvrijheid van thuis. Bij het charmante Château Beauregard d’Égleny – gerund door het Nederlandse echtpaar Jean en Nelleke – beleef je een unieke combinatie van luxe, rust, natuur en bourgondisch genieten. Gelegen in de schilderachtige wijnstreek Bourgogne, is dit het ideale adres voor wie wil onthaasten in stijl.

 

Waarom kiezen voor een vakantie bij Nederlanders in Frankrijk? Een verblijf bij Nederlanders in Frankrijk betekent persoonlijk contact, duidelijke communicatie en volop tips van locals die zelf verliefd werden op het Franse leven. Geen taalbarrières, geen verrassingen – wel volop comfort, sfeer en authenticiteit.

Chateau Beauregard - Chambres d'hotes

Bourgondisch genieten

Over Château Beauregard d’Égleny

Het Château Beauregard d’Égleny ligt aan het dorpsplein van het rustige Égleny, omringd door glooiende heuvels, bossen en wijngaarden. Het kasteel dateert uit 1865 en ademt geschiedenis, met zijn imposante gevel, charmante torentjes en beschermde erfgoedstatus. De poortgebouwen zijn omgetoverd tot twee stijlvolle verblijven:

  • Maison Cocagne: vier luxe gastenkamers met eigen badkamer en toilet, gezamenlijke salon en toegang tot het park.
  • Maison de la Porte Cochère: een sfeervolle vakantiewoning voor 2 tot 8 personen, met vier slaapkamers, drie badkamers, een volledig uitgeruste keuken en een overdekt privéterras.

 

Luxe en comfort in een ontspannen sfeer

Bij Château Beauregard draait alles om comfort en beleving. Je slaapt in heerlijk rustige kamers, ontwaakt met uitzicht op het park en geniet van een uitgebreid ontbijt met verse, lokale producten. ’s Avonds kun je aanschuiven voor een verfijnde table d’hôtes, bereid door gastheer Jean, terwijl Nelleke zorgt voor een warme sfeer aan tafel – compleet met antiek servies en kaarslicht.

Ontspannen kan ook in de wellnessruimte, met infraroodsauna en grote spa. Buiten vind je een jeu-de-boulesbaan, tafeltennis en volop ruimte om te genieten van de natuur. Bourgondisch leven op z’n best.

 

Een paradijs voor wijnliefhebbers en levensgenieters

Château Beauregard ligt midden in een van de bekendste wijnstreken van Frankrijk. Vanuit het chateau bezoek je moeiteloos wijndorpen als Chablis, Irancy, Sancerre en Auxerre. Jean en Nelleke organiseren regelmatig autotrips langs wijnhuizen, compleet met lunch in authentieke Franse bistro’s. Perfect voor wijnliefhebbers die ook graag wat leren over terroir, tradities en smaken.

 

Activiteiten in de omgeving

De Bourgogne biedt voor ieder wat wils:

  • Fietsen en wandelen door bossen en wijngaarden
  • Bezoek aan historische steden als Auxerre en Vézelay
  • Golfen op nabijgelegen 18-holes golfbanen
  • Kanoën, markten, kastelen en abdijen verkennen

En na een actieve dag? Dan is het heerlijk thuiskomen bij het kasteel.

 

Wat gasten zeggen

“Wat een droomplek. Jean en Nelleke zorgen voor pure verwennerij, van ontbijt tot diner.”


“Een perfecte mix van rust, luxe en gezelligheid. En alles gewoon in het Nederlands!”

Chambres d'hotes

Boek jouw vakantie

Wil jij ook het echte Frankrijk ervaren, met het comfort en de gastvrijheid van thuis? Kies voor een luxe vakantie in de Bourgogne bij Château Beauregard d’Égleny.

 

📅 Bekijk de beschikbaarheid
📍 Ontdek de ligging in de Bourgogne
📸 Laat je inspireren door foto’s en verhalen van eerdere gasten

Neem contact met ons op

Heeft u vragen naar aanleiding van ons aanbod of wilt u een afspraak maken om de mogelijkheden te bespreken? Wij staan uw graag te woord.

Contact informatie